Kiermasz Świąteczny PSP 114

20 grudnia 2017

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 20 grudnia o godzinie 13.00 odbył się charytatywny Kiermasz Świąteczny, podczas którego można było kupić prace wykonane przez uczniów oraz pyszne wypieki. Zebrane pieniądze trafiły do Domu Dziecka.

W tym roku na Kiermaszu było bardzo dużo ludzi. Każda klasa miała własne stoisko, na którym sprzedawała własnoręcznie wykonane prace świąteczne. Moja klasa zrobiła aniołki i bombki. Na Kiermaszu był też loteria i stoisko z ciastami. Odbyła się również licytacja. Tegoroczna impreza była wesoła i można było zjeść pyszne ciasto. Bardzo mi się podobało.

Magdalena Zalewska

20 grudnia odbył się Kiermasz. Bardzo mi się podobało. Sprzedaliśmy dużo rzeczy, ale najwięcej zarobiła szósta klasa. Wszystkie klasy razem zebrały 3700 zł. Kupiłam dużo rzeczy dla swoich najbliższych. Te pieniądze oddaliśmy dla biednych dzieci.

Daria Jakuszewa