Kiermasz Świąteczny PSP 114

20 grudnia 2017

W trakcie tradycyjnego, świątecznego kiermaszu znowu pobiliśmy rekord. Cały dochód ze sprzedaży ozdób świątecznych, ciast, z loterii fantowej i z aukcji przeznaczymy dla dzieci z domu małego dziecka w Warszawie.

O dwunastej zaczęliśmy przygotowywać salę i przynieśliśmy stoły z innych klas, poustawialiśmy je i położyliśmy krepinę i zaczęliśmy rozkładać na nich wykonane wcześniej przedmioty. Gdy kiermasz się rozpoczął, do sali weszło bardzo dużo rodziców. Chodzili ze swoimi dziećmi i kupowali im różne zabawki i ozdoby. Oprócz zwykłych stoisk była loteria. Był to zbiór zabawek, które za kilka złotych można było wylosować. Pieniądze z kiermaszu zostały przeznaczone na szczytny cel - pomoc dzieciom. Uważam, że taki kiermasz to super pomysł.

Andrzej Lichacz

Prowadziłam z Tosią i Stasiem licytację. Ze stoiska mojej klasy były sprzedane prawie wszystkie stroiki i wszystkie drewniane aniołki, które malowała Tosia /z którą prowadziłam licytację/. W sumie zebraliśmy dużo ponad 3000 zł. Na stoiskach były bombki, pierniczki, ciasta, laurki, itp. Mam nadzieję, że pomożemy dzieciom z domu dziecka, na który zbieraliśmy pieniądze.

Zofia Radzikowska

Na kiermaszu było bardzo dużo różnych wypieków i ozdób. Prowadziliśmy z Witkiem loterię fantową, na której zebraliśmy 152zł.

Leonard Reszka