Magia dźwięków - ostatnie spotkanie

30 maja 2011

Przez cały rok szkolny 2010/2011 towarzyszyły nam audycje muzyczne Magia dźwięków. Były to bardzo interesujące wycieczki w świat muzyki jazzowej. Pani Iza Zając wraz ze swoimi znajomymi muzykami przedstawiali nam piękne wykonania standardów jazzowych. Z ciekawością słuchałam tego rodzaju muzyki, ponieważ rzadko miałam z nią do tej pory do czynienia. Pani Iza bardzo ciekawie opowiadała o twórczości popularnych jazzmanów np. Gershwina, Armstronga. Mam nadzieję, że koncerty Magia dźwięków będą nam towarzyszyły również w przyszłym roku.

Katarzyna Nawrot

Oprócz tego, że było głośno, koncert bardzo mi się podobał. To był istny koncert zwierząt, był Bocian, Pszczółka i Zając. To był ostatni koncert, więc w ramach podziękowania pani Iza dostała pachnący kosz z kwiatami, a pianista, kontrabasista, perkusista i saksofonista dostali po kwiatku. Dzisiejszy koncert był powtórką wszystkich dziesięciu koncertów zaprezentowanych w naszej szkole.

Blanka Chmielewska

Ostatni koncert naszych zaprzyjaźnionych muzyków był fantastyczny. Pani Iza zaśpiewał prawie wszystkie utwory, które mieliśmy na poprzednich spotkaniach. Szczególnie zapamiętałem dwie polskie piosenki: Ach, śpij kochanie i Ada, to nie wypada. Najbardziej jednak podobały mi się solówki panów: saksofonisty i perkusisty. Mam nadzieję, że wspomnienia z koncertów zostaną na długo w mojej pamięci.

Tadeusz Witkowski