Magia Dźwięków - spotkanie trzecie

22 listopada 2010

Dziś w szkolnej auli odbyła się kolejna audycja muzyczna z cyklu Magii Dźwięków. Tym razem zostaliśmy wprowadzeni w klimat kultury przedwojennej. Nasi muzyczni goście - Iza Zając oraz Jarosław Małys - opowiedzieli nam ciekawe historie z tamtych lat oraz wykonali takie utwory jak: Ada to nie wypada, Miłość ci wszystko wybaczy czy, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Ach, śpij Kochanie i naszą ulubioną Herbatkę z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Nasze szkolne comiesięczne spotkania bardzo mi się podobają. Lubię słuchać różnorodnej muzyki, dlatego miło wspominam każde muzyczne spotkanie z Panią Izą. Dzięki niej wiem, że muzyka była zawsze, w tych dobrych i złych czasach.

Oliwia Boguszewska

Lubię te poniedziałki, kiedy naszą szkołę odwiedzają muzyczni goście. Dzisiejsze spotkanie też było super. Fanie, że znałem większość piosenek śpiewanych przez wokalistkę.

Piotr Walasek

Piosenki dla ludzi żyjących przed wojną musiały wiele znaczyć, były jakby odskoczną od brutalnej rzeczywistości. Miło było posłuchać tego, czego słuchali nasi dziadkowie. Było tak miło i sentymentalnie. A czasami wesoło.

Nadia Jóźwiak