Melpomena w Szkolnej Ławce

22 kwietnia 2013

Był to już trzeci występ zespołu ze spektaklem „Pożarcie królewny Bluetki” poza szkołą. Dzieci nabrały rutyny a ich gra była pewniejsza i bardziej perfekcyjna. Mocną stroną przedstawienia były piosenki. Z niecierpliwością czekamy na werdykt jury.

Przedstawienia odbywały się w Starej Prochowni. Występowaliśmy jako pierwsi. Występ znowu był udany. Publiczności chyba też się podobało. Teraz czekamy na wyniki. Mamy nadzieję, że wygramy.

Kacper Żołądkowski

W konkursie „Melpomena w szkolnej ławce” bierze udział sześć zespołów. Nasze przedstawienie podobało mi się, chociaż wiem, że mogę nie być neutralny. Scena była trochę za mała, a widownia też niezbyt duża. Moim zdaniem mamy szanse na zajęcie wysokiego miejsca, ale jeszcze nie wiemy, bo wynik będzie dopiero jutro.

Olaf Myszka

Myślę, że powinniśmy otrzymać wysokie noty. Jury zapewne podobał się nasz występ. Nie mogę doczekać się wyników konkursu.

Karol Kijanowski