5 grudnia 2014

Mikołajki to miła i niezwykle ważna dla dzieci tradycja, a mikołajki szkolne – w szczególności. Jest to wyjątkowa okazja, żeby obdarować swoich przyjaciół prezentami i samemu otrzymać podarunek. Radość towarzysząca poszukiwaniom prezentów, ekscytacja związana ze składowaniem ich w ogromnym stosie pod choinką, zgadywanki, co dla kogo i od kogo – wszystko to tworzy niezwykłą, świąteczną atmosferę i daje mnóstwo dobrej energii.

Bardzo się cieszę z prezentu, który dostałam.  Uwielbiam książki. Nie mogę się doczekać, aż zacznę czytać!

Weronika Tomczykiewicz

Lubię klimat mikołajek, wszyscy się cieszą i rozdają sobie prezenty. To bardzo miły dzień.

Mikołaj Marciszewski

Przyjemnie jest dostawać prezent, ale jeszcze przyjemniej jest dawać.  To miłe, kiedy w klasie są wszyscy uczniowie i każdy dostał to, o czym marzył.

Tosia Kosińska