6 grudnia 2012

6 grudnia w naszej klasie odbyły się mikołajki. Na ten dzień czekaliśmy z niecierpliwością. Rano kiedy wchodziliśmy do szkoły Mikołaj przywitał nas nie tylko uśmiechem, ale i pysznymi cukierkami, później rozdał upragnione upominki. Ten dzień był pełen niespodzianek. Mikołaj i tym razem spisał się na medal i nie zapomniał o wymarzonych prezentach...

To był bardzo fajny i miły dzień. Bardzo podobało mi się jak Mikołaj rozdawał słodycze, a później prezenty.

Zosia Radzikowska

Uwielbiam dzień 6 grudnia. Najpierw dostałam prezent w domu i później jeszcze w szkole. To był wyjątkowy dzień.

Ania Malicka

Nie mogłem się doczekać, kiedy będą rozdawane prezenty. Byłem bardzo ciekawy co dostanę. Okazało się, że Mikołaj dobrze wiedział o czym marzę. Ten dzień wspominam bardzo ciepło.

Kuba Cybulski