6 grudnia 2013

Hurra!  Nareszcie nadszedł ten długo wyczekiwany przez uczniów dzień - Mikołajki.  Dzień wcześniej pod udekorowaną własnoręcznie wykonanymi ozdobami choinką położyliśmy prezenty, które nawzajem sobie zrobiliśmy. Przyszliśmy dziś do szkoły pełni oczekiwania. Prezenty sprawiły nam wiele radości. Odwiedziła nas też (tak jak w ubiegłym roku Agnieszka), która chodziła z nami do klasy "0" i I - bardzo się ucieszyliśmy z Jej wizyty. Oczywiście tradycyjnie mieliśmy słodką ucztę i oglądanie filmów zamiast lekcji. To był bardzo udany dzień.

Było bardzo miło, bo przyjechała do nas Aga i dostaliśmy tak wspaniałe prezenty. Ja dostałam biżuterię.

Amelia Ryń

Bardzo nam się podobały Mikołajki, bo przyjechała Aga i były prezenty, które prawie wszystkim się podobały. Z prezentami to jest los, bo nie wiadomo czy się spodobają.

Angelina Apolinarska

Bardzo mi się podobało jak oglądaliśmy „Akademię Pana Kleksa” i dostałam bardzo ciekawy prezent.

Lena Rynkun-Werner