6 grudnia 2013

W dniu Świętego Mikołaja, jak co roku, dzieci dostały prezenty. Było przy tym dużo emocji, bo przecież nigdy nie wiadomo, czy prezent będzie udany, czy wylosowana osoba ucieszy się z podarunku. Ale uczniowie nie zapominają też o innych. Biorą udział w akcjach charytatywnych: kiermaszu świątecznym, z którego dochód przeznaczony jest dla osób potrzebujących pomocy, oraz w zbiórce karmy dla zwierząt znajdujących się w schroniskach.

Dzisiaj w naszej klasie odbyły się mikołajki. To bardzo miłe święto polega na wymienianiu się prezentami.

Olaf Myszka

Kilka dni wcześniej wylosowałem koleżankę i denerwowałem się, czy kolczyki, które jej kupiłem będą trafnym prezentem. Sam dostałem książką, którą już wcześniej znalem, ale i tak się cieszyłem. Na koniec powiesiliśmy w klasie ozdoby witając zimę.

Karol Kijanowski

Wszyscy dostali to, co chcieli i byli szczęśliwi.

Kacper Żołądkowski

Mikołąjki spędziliśmy razem, klasowo. Panowała idealna atmosfera, było tak świątecznie, padał śnieg. Bardzo podobały mi się tegoroczne mikołajki.

Weronika Słomkowska