6 grudnia 2013

Hurra!  Nareszcie nadszedł ten długo wyczekiwany przez uczniów dzień - Mikołajki.  Dzień wcześniej pod udekorowaną (własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi) choinką położyliśmy prezenty, które nawzajem sobie zrobiliśmy. Przyszliśmy dziś do szkoły pełni oczekiwania. Prezenty sprawiły nam wiele radości. Odwiedziła nas też tak jak w ubiegłym roku Agnieszka, która chodziła z nami do klasy "0" i I - bardzo się ucieszyliśmy z Jej wizyty. Oczywiście tradycyjnie mieliśmy słodką ucztę i oglądanie filmów zamiast lekcji. To był bardzo udany dzień.

Było bardzo miło, bo przyjechała do nas Aga i dostaliśmy tak wspaniałe prezenty. Ja dostałam biżuterię.

Amelia Ryń

Bardzo nam się podobały Mikołajki, bo przyjechała Aga i były prezenty, które prawie wszystkim się podobały. Z prezentami to jest los, bo nie wiadomo czy się spodobają.

Angelina Apolinarska

Bardzo mi się podobało jak oglądaliśmy „Akademię Pana Kleksa” i dostałam bardzo ciekawy prezent.

Lena Rynkun-Werner