Mikołajki w PSP 114

6 grudnia 2018

Z niecierpliwością czekaliśmy na ten niezwykły dzień, na spotkanie z tajemniczym gościem- Mikołajem. Niestety nie udało nam się jego  spotkać tym razem, widocznie bardzo się spieszył. Zauważyliśmy jednak pod choinką w naszej sali mnóstwo upominków i  prezentów. Pomimo braku śniegu za oknem, atmosfera w tym dniu była wyjątkowo świąteczna.

Mikołajki to czas wyjątkowy, w którym obdarowujemy się prezentami. To jest bardzo fajne uczucie dostać taki upominek, przygotowany specjalnie dla nas. Później razem z klasą wspólnie bawimy się. Mikołajki są takim wstępem do późniejszych świąt najlepszych w całym roku – Świąt Bożego Narodzenia.

Janek Kuśmierczyk

To był dzień pełen pozytywnych wrażeń i emocji. Na początku opowiadaliśmy sobie jakie upominki przyniósł nam Mikołaj w domu, a później każdy z nas dostał  w szkole miłą niespodziankę w postaci prezentu. Razem z młodszymi klasami mogliśmy pobawić się. Szkoda, że taki dzień nie jest częściej obchodzony.

Ada Tołwińska