Mistrzostwa Wiedzy

22-24 lutego 2016

Szkolne Mistrzostwa Wiedzy to konkurs, do którego uczniowie podchodzą z wielkim zaangażowaniem, ale i tremą. Dla nauczycieli stanowi on również logistyczne wyzwanie. W trzyetapowym turnieju uczniowie sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności ze wszystkich szkolnych dziedzin nauki. W tym roku zwyciężyły dzieci z klas młodszych. Klasa czwarta również może poszczycić się sukcesem. Albert Dybowski zajął trzecie miejsce.

Dzisiaj był konkurs wiedzy. Bardzo się denerwowałam. Gdy nadeszła trzynasta, nasza klasa poszła na górę. Ode mnie z klasy do finału przeszli Witek, Andrzej, Leon i Albert. Chociaż nie przeszłam do II etapu, zawody podobały mi się.

Tosia Szpak

Miło było patrzeć jak inni odpowiadają i myśleć jakbym ja odpowiedziała. Niestety nie dostałam się do drugiego etapu. Mimo wszystko konkurs podobał mi się.

Michalina Rychlik

Miałam dość proste pytania, jednak na jedno nie udało mi się odpowiedzieć. Nie denerwowałam się tym. Mam nadzieję, że w następnym roku przejdę do drugiego etapu.

Ania Malicka

Jestem bardzo zadowolony, bo zająłem wysokie, trzecie miejsce. Dogrywka była naprawdę emocjonująca. Szkoda, że nie udało się moim koleżankom i kolegom z klasy, kibicowałem im bardzo.

Albert Dybowski