Oczami uczniów - spotkanie ze studentem Igorem Konefałem.

13 maja 2008

Dnia 13 maja do naszej szkoły został zaproszony gość - Pan Igor Konefał, który zajmuje się zawodowo tajnikami reklamy.

Podczas swojej prezentacji pokazywał nam jak wyglądały filmy reklamowe sprzed kilkunastu lat i jak bardzo zmieniły się do czasów obecnych. Nasz gość przedstawił nam różne rodzaje kampanii reklamowych i mobilizował wszystkich do dyskusji, by poznać nasze zdanie i wspólnie odpowiedzieć na pytanie o siłę i sposoby oddziaływania reklam na odbiorcę.

Myślę, że dzięki temu spotkaniu dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o świecie reklamy. Wykład, zilustrowany bogato wizualnymi przykładami, był niezwykle interesujący. Teraz w sposób bardziej świadomy będziemy przyglądać się namowom kolorowych filmików, które zachęcają i przekonują do zakupów konkretnego produktu.

Agata