Oczami Uczniów - Wizyta Pani Marii Szabłowskiej.

3 października 2008

Dnia 3 października o godzinie 11:00 naszą szkołę odwiedziła prezenterka telewizyjna i radiowa - Pani Maria Szabłowska. Jej pasją jest muzyka z minionych lat, o której prowadzi audycje radiowe. Łatwiej ją usłyszeć, niż zobaczyć. Mimo to dziennikarka prowadzi także swój program w telewizji polskiej pt. "Wideoteka dorosłego człowieka".

Nasz niezwykły gość opowiadał o swojej pracy, która jest jednocześnie realizacją najważniejszych zamiłowań. Wszyscy słuchali jej opowiadań z ogromną ciekawością. Po pytaniach, którym nie było końca przyszedł czas na wspólne zdjęcie i autografy.

Dzięki wizycie pani Marii Szabłowskiej dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji dotyczących życia gwiazd, historii muzyki rozrywkowej i tajników pracy w telewizji.

Bardzo mi się podobało to spotkanie i liczę na kolejne, równie ciekawe odwiedziny.

Agata