Opinie dzieci na temat wycieczki do Tarczyna

10 września 2009

W czwartek 10 września pojechaliśmy na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego. Na miejscu przywitał nas właściciel, który od razu poczęstował nas pączkami i kompotem. Po poczęstunku jechaliśmy wozem, który ciągnęły konie. Każda grupa jechała trzy okrążenia. Potem Pan właściciel urządził wyścigi. Po wyścigach pokazał nam stajnię z końmi i króliki. W gospodarstwie były trzy psy. Jeden z nich Pako towarzyszył nam podczas wycieczki. Drugi pies był duży, czarny i rozczochrany. Dziwne było to, że koty przed nim nie uciekały. Trzeci pies był najmniejszy, polował na myszki w stajni. Na koniec wycieczki poczęstowano nas zupą. Każde dziecko mogło też przejechać się na kucyku. Po tych wszystkich atrakcjach wróciliśmy do szkoły.

Mikołaj Iller

Jazda na kucach sprawiła mi największą frajdę!

Weronika Kuran

Zwiedzaliśmy gospodarstwo agroturystyczne, widzieliśmy różne zwierzęta: trzy psy, króliki, kozę, konie i kucyki. Karmiliśmy sianem konie. Jeździliśmy też na kucyku. Było bardzo fajnie.

Wiktor Liszewski