Pasje naszych uczniów.

19 lutego 2013

19 lutego 2013 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z cyklu „W świecie mojej pasji”, którego bohaterem była Basia Szatkowska. Opowiedziała nam o swojej muzycznej pasji. Wydarzenie to uświadomiło nam, że warto w życiu mieć różne zainteresowania oraz dążyć do realizacji swoich marzeń. Dowiedzieliśmy się również, że jeśli przyjdą trudne chwile zwątpienia nie należy się poddawać tylko starać się pokonać swoją słabość.

Nasze życie byłoby bardzo ubogie bez możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań czyli stawania się coraz lepszym w określonej dziedzinie.

Spotkanie z Basią bardzo mi się podobało. Byłem zachwycony grą Basi, która zaprezentowała kilka utworów. To był dobry pomysł. Wiele dowiedziałem się na temat szkoły muzycznej.

Jonatan  Herman

We wtorek Basia spotkała się ze wszystkimi uczniami z naszej szkoły i opowiedziała o swojej pasji muzycznej. Spotkanie było ciekawe, a jej gra wzruszyła mnie. Grała bardzo pięknie.

Karolina Pijanowska

Basię Szatkowską znam od wielu lat. Wiedziałam o tym, że chodzi do szkoły muzycznej. Nie wiedziałam jednak, że gra na fortepianie. Dziś mogłam usłyszeć jak gra i bardzo mi się podobało. Brawo Basiu!

Tosia Szpak