Piknik z okazji Dnia Dziecka

7 czerwca 2017

7 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka na terenie plebanii przy Placu Szembeka. Odbyły się zabawy na świeżym powietrzu. Był dmuchany plac zabaw i wspólne grillowanie.

07.06.2017r. wyszliśmy na świeże powietrze, żeby świętować Dzień Dziecka. Wszystko odbyło się na placu, gdzie było dużo przestrzeni. Był dmuchany pałac i dmuchana bramka. Można było również zjeść kiełbaskę z grilla. W trakcie pikniku nagrywaliśmy musicale i graliśmy w różne gry.

Daria Jakuszewa

Dzień Dziecka był bardzo ciekawy. Wszyscy poszliśmy na plac, gdzie były różne dmuchane zjeżdżalnie. Był grill. Wszyscy się świetnie bawili, mimo to, że było bardzo gorąco. Bardzo żałuję, że muszę czekać na taki piknik cały rok.

Magdalena Zalewska

Na pikniku z okazji Dnia Dziecka najbardziej podobało mi się na dmuchawcach. Nauczyłam się tam różnych akrobacji gimnastycznych. Można było również zjeść kiełbaskę z grilla.

Marta Zaremba

Na festynie z okazji Dnia Dziecka były dmuchawce i kiełbaski. Jestem tym piknikiem zachwycona. Dzień był gorący, ale fajny. Chciałabym jeszcze raz taki dzień!

Natalia Styńska

Z okazji Dnia Dziecka szkoła zorganizowała nam jak co roku imprezkę z tej okazji. Wszyscy się bawili i cieszyli, że mają wolne od lekcji. Bardzo mi się podobało. Cieszę się, że szkoła organizuje takie imprezy. Były tam: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, siatka i piłki do grania w piłkę nożną. Kto zgłodniał mógł zjeść pieczoną kiełbaskę i bułeczkę z ketchupem i majonezem. Jedzenie było pyszne. Ci, co nie chcieli bawić się na wystawionych dmuchawcach robili różne gimnastyczne akrobacje. Niektórzy bawili się frisbee. Dzień Dziecka bardzo mi się podobał.

Maria Radolińska