Piknik z okazji Dnia Dziecka

8 czerwca 2016

Choć w dniu dziecka byliśmy na zielonej szkole, to jednak dzieci nie straciły corocznej imprezy zorganizowanej w ogrodzie parafii przy Placu Szembeka. Wiele atrakcji i piękna pogoda uczyniły ten dzień niezapomnianym.

W czasie pikniku mieliśmy mnóstwo atrakcji. Jedną z lepszych była dmuchana zjeżdżalnia, na której bawiliśmy się w berka. Był również dmuchany zamek, wyścig taczek, rzucanie do celu, wyścigi na nartach. Moim zdaniem ten dzień dziecka był naprawdę udany. Nie mogą się doczekać kolejnych.

Kuba Cybulski

Dmuchańce były super. Najbardziej podobał mi się ten z Supermanem. Ciekawe też były taczki, którymi ciągle bawili się Albert i Alek, wożąc wszystkich we wskazane miejsce.

Leon Reszka

Piknik był atrakcyjny. Wraz z kolegami bawiliśmy się w taczko taxi. Woziliśmy dzieci z młodszych klas po terenie zabaw. Bardzo dobre były kiełbaski z grilla.

Albert Dybowski