Piknik z okazji Dnia Dzieckak

4 czerwca 2018

Po powrocie z weekendu  w szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Od rana w klasie nie było zajęć lekcyjnych tylko gry i zabawy. Po południu odbył się piknik na terenie plebanii przy Placu Szembeka. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, były dmuchane zjeżdżalnie, organizowane konkurencje sportowe i malowanie twarzy. W trakcie tak aktywnie spędzonego czasu wielu z uczniów zgłodniało, ale głód można było zaspokoić kiełbaskami z grilla. Dzień był radosny i szybko minął.

4 czerwca nasza szkoła świętowała Dzień Dziecka na pikniku zorganizowany na terenie plebanii. Piknik był pełen atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, wspólne zabawy, malowanie buziek, gra w piłkę oraz jedliśmy grillowane kiełbaski. Było wesoło, radośnie i kolorowo. Bardzo miło spędziłam czas.

Gabriela Szwonder