Podróże między naturą a słowem

14 listopada 2013

Prezentacja Oliwii Boguszewskiej z klasy szóstej (podczas spotkania z cyklu „W świecie mojej pasji”) była na tyle interesująca i sugestywna, że wielu uczniów po spotkaniu powzięło postanowienie odwiedzenia krajów oraz przeczytania książek przedstawionych przez ich koleżankę.

Oliwia opowiadała o swojej pasji: o czytaniu i podróżowaniu. Odwiedziła ona mnóstwo krajów. Chyba kilka razy więcej ode mnie. Między innymi Stany Zjednoczone, Hiszpanię, Włochy, Turcję i wiele innych. Opowieść o książkach, których przeczytała więcej niż ktokolwiek z uczniów, była równie niezwykła. Spotkanie wywarło na mnie duże wrażenie.

Anna Zatryb

Oliwia mówiła trochę za cicho, ale nie przeszkadzało to w słuchaniu jej opowieści. Szczególnie podobała mi się opowieść o Egipcie oraz o Disneylandzie. Zaciekawił mnie taż jej pobyt na Florydzie.

Weronika Słomkowska

Chciałbym zwiedzić wszystkie kraje, o których opowiadała Oliwia, ale najbardziej zafascynował mnie Egipt.

Gabriel Cegieła