Południowopraskie Prezentacje 2013

14 września 2013

Nasza szkoła aktywnie brała udział w tym corocznym wydarzeniu, które ma na celu przybliżenie mieszkańcom dzielnicy działalności organizacji pozarządowych oraz prezentację zespołów amatorskich działających w różnych dziedzinach sztuki i kultury. W tym roku mieliśmy swój namiot, w którym udzielaliśmy porad z zakresu "Kiedy moje dziecko może pójść do szkoły", prezentowaliśmy dokonania naszych uczniów poprzez wystawę "Teatr i Ja". Były też zabawy plastyczne i taneczne prowadzone przez naszych nauczycieli.

Na profesjonalnej  scenie uczniowie naszej klasy brawurowo wykonali program artystyczny pt. "Warszawa w tańcu i piosence" przygotowany przez Małgorzatę Ścibisz i Tomasza Łysiaka.
Mamy nadzieję, że nasza obecność na Prezentacjach przybliżyła i pokazała jak funkcjonuje nasza szkoła i w jak ciekawy sposób uczą się i poznają świat nasi uczniowie.

Bardzo mi się podobało jak tańczyliśmy na scenie  i śpiewaliśmy do mikrofonu  (miałam dużą tremę) i jak Pani Iwonka przyniosła nam cukierki po występie. Bardzo zaciekawiła mnie sztuka Aikido, jak pan i pani robili uniki.
                                                                                                                                              Amelia Ryń

Strasznie się bałem występu, ale było fajnie wystąpić na scenie. Bardzo mi się podobała szkółka Aikido, panowie pokazywali na czym to polega.
                                                                                                                                           Olaf Rejewski

Najfajniejsze na pikniku było jak tańczyliśmy i śpiewaliśmy na prawdziwej scenie.
                                                                                                                            Marika Strupiechowska