Pożegnanie lata.

14 września 2012

14 września 2012r. uczniowie naszej szkoły, razem z Dyrekcją, nauczycielami oraz rodzicami, pożegnali lato. Dmuchany zamek oraz Gąsienica Monika były największymi atrakcjami tego dnia. Dzieci korzystały również z wielu innych, ciekawych niespodzianek przygotowanych przez firmę Potris m. in.: z "letnich nart" czy animacyjnej chusty klanzy. Wyśmienita zabawa połączona była z pysznymi kiełbaskami z grilla oraz piękną, słoneczną pogodą.

Żegnaj Lato!

Festyn bardzo mi się podobał. Byłam w dżdżownicy, zjeżdżałam z dmuchanej zjeżdżalni. Były tam fajne piłeczki i łapaczki. Było super. To chyba najlepszy dzień w szkole.

Marika Korytkowska

Bardzo mi się podobało na zjeżdżalni gąsienicy. Rzucanie woreczków i równoważnia - wszystko było super.

Aleksandra Leszkiewicz

Jeździłam na nartach i zjeżdżałam z dmuchanego zamku. Byłam również w dżdżownicy. Zabawa była super!

Weronika Stańkowska