Pożegnanie lata!

14 września 2012

W piątkowe wrześniowe popołudnie odbył się festyn z okazji Pożegnania Lata. Organizatorzy zadbali nie tylko o liczne atrakcje, ale stworzyli przede wszystkim cudowną, rodzinną atmosferę. Była 12 metrowa zjeżdżalnia, która okazała się zupełnym hitem oraz gąsienica "Monika", która kusiła wszystkich żądnych przygód duża ilością przeszkód. Dzieci mogły wziąć udział również w licznych konkurencjach sportowych jak na przykład "letnie narty" oraz w różnorodnych zabawach z chustą Klanzy. Na zakończenie miłym akcentem okazały się przepyszne kiełbaski z grilla. Cudowna pogoda, wspaniała atmosfera, a przy tym mnóstwo zabawy, to z pewnością recepta na udane popołudnie, które stało się naszym udziałem.

Festyn był bardzo fajny i ciekawy. Najbardziej podobała mi się zjeżdżalnia oraz gąsienica. Cieszę się, że mogłam tak miło spędzić czas z koleżankami i moja ciocią.

Karina Kalicka

Jak zaczął się wreszcie piątek to o niczym innym nie mogłem myśleć tylko o tym, kiedy wreszcie zacznie się festyn. Podobały mi się w sumie wszystkie atrakcje. Szkoda tylko, że ten czas tak szybko minął. Chciałbym, aby taki festyn jeszcze raz się odbył.

Adam Gajewski

Zjeżdżalnia, z której zjeżdżałam z koleżankami była naprawdę super. Na początku trochę się bałam, że jest taka wysoka. Później jak pokonałam strach to świetnie się bawiłam.

Antosia Szpak