Praskie Prezentacje 2014

4 października 2014

W słoneczną sobotę 4 października 2014 roku, uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoją szkołę, oraz osobiste umiejętności wokalno - aktorskie podczas Praskich Prezentacji. Pomimo wielu konkurencyjnych stoisk nasze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, zarówno dzieci jak i dorosłych. Występy naszych wychowanków przyciągnęły wielu młodych i starszych pod samą scenę, a nawet skłoniły do wspólnego śpiewania utworów z Kabaretu Starszych Panów.

Jesienne promienie słońca dodatkowo zachęcały do spacerowania po atrakcyjnym terenie Centrum Promocji Kultury i zapoznawania się z ofertą innych instytucji prezentujących się podczas festynu.

Bardzo lubię słuchać starszych uczniów jak śpiewają piosenkę o zębie, a właśnie na Praskich Prezentacjach śpiewali. Było tam też mnóstwo innych atrakcji jak ogromne szachy i prawdziwy żywy sokół do pogłaskania i pyszne kiełbaski z grilla.

Marysia Radolińska

Na Praskich Prezentacjach najbardziej podobały mi się występy na scenie dzieci i młodzieży, malowanie twarzy oraz zabawy wielkimi szachami.

Asia Wilimska