Prasko-południowe Prezentacje

10 września 2016

W piękny słoneczny weekend uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w zorganizowanych na Gocławiu, Południowo-Praskich prezentacjach - Pikniku Organizacji Pozarządowych, mającym na celu zapoznanie mieszkańców Warszawy z ofertą instytucji działających na terenie dzielnicy. Słoneczny Piknik odbywał się w pięknym i malowniczym „Parku nad Balatonem”, gdzie mimo wysokiej temperatury wszyscy mieli mnóstwo energii i zapału. Wychowankowie naszej szkoły  aktywnie reprezentowali swoją placówkę - były występy na głównej scenie i zabawy poza nią. Zarówno starsi jak i młodzi bawili się wspaniale, uczestnicząc we wspólnym rysowaniu, oglądaniu występów na żywo, jak również rozmowach ze wszystkimi zainteresowanymi naszą placówką.