Premiery Teatralne

31 marca 2015

Ostatniego dnia marca uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności artystyczne na deskach Teatru Rampa. Mieliśmy okazje podziwiać talent naszych podopiecznych w przedstawieniach pt. "Stefek Burczymucha", "Piotruś Pan", "Teatrzyk Zielona Gęś", "Jaś i Małgosia". Uczniowie klasy II wystąpili w spektaklu pt. "Jak Strach na wróble szukał posady". Pod kierunkiem Tomasza Łysiaka, Anny Mateckiej i Małgorzaty Ścibisz dzieci przygotowywały się od wielu miesięcy. Włożona praca i wysiłek zaowocowały fantastycznymi wrażeniami i mnóstwem radości. Wszyscy już niecierpliwie czekają na kolejną szansę spotkania z aktorskim wyzwaniem.

Uwielbiam występować, bardzo lubię teatr i chętnie oglądam przedstawienia, dlatego w Rampie bardzo mi się podobało.

Marysia Radolińska