Premiery Teatralne

31 marca 2015

Nadszedł długo oczekiwany wieczór. W teatrze Rampa kolejny raz zaprezentowali się wszyscy nasi uczniowie. Jest to bardzo ważne wydarzenie z życia naszej szkoły.

Jak zwykle program artystyczny przygotowali: panie Anna Matecka,  Małgorzata Ścibisz, Agnieszka Kurek  i pan Tomasz Łysiak. Mogliśmy podziwiać wspaniałe występy naszych uczniów z klasy 4 i 5 w "Teatrzyku Zielona Gęś" oraz młodsze dzieci  w zabawnych, brawurowo zagranych  przedstawieniach.  Kolejny raz przeżyliśmy interesujące spotkanie z kulturą.

Bardzo mi się podobało nasze przedstawienie i jak występowaliśmy, wszystko się udało nikt się nie stresował. Wszystkie przedstawienia mi się podobały a najbardziej „Teatrzyk Zielona Gęś”, który przedstawiali uczniowie klasy IV I V. Był bardzo śmieszny.

Andrzej Lichacz

We wtorek odbył się wieczór teatralny, wszystkie przedstawienia były bardzo ładne, ale najładniejsze było III B. Ja grałam rolę wilka w przedstawieniu „Jaś i Małgosia”. Fajny był „Teatrzyk Zielona Gęś”, który był bardzo śmieszny. Pierwsza klasa też ładnie grała, był to tylko wierszyk, ale to nieważne bo chodzi o to, żeby jak najlepiej zagrać i pierwsza klasa tak zagrała.

Marika Korytkowska

Bardzo mi się podobało wręczanie nagród z Konkursu Wiedzy a szczególnie jak Pani Dyrektor wręczała Oli mini pianino. Moim zdaniem wszyscy fajnie zagrali swoje role. Ja grałam rolę czarownicy w przedstawieniu „Jaś i Małgosia”.

Weronika Stańkowska