Premiery teatralne w Rampie

14 kwietnia 2011

14 kwietnia spotkaliśmy się w Teatrze Rampa na corocznym przeglądzie teatralnym. Spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor witając wszystkich zgromadzonych gości. Potem przemówił Pan Tomek Łysiak. Opowiedział jak ważne są zajęcia teatralne dla rozwoju młodego człowieka, jak wzbogacają jego osobowość i światopogląd, jak istotną rolę pełnią w rozwoju kreatywności. Potem Pan Tomek opowiedział jak powstał pomysł na inscenizację "Wesela" S. Wyspiańskiego i jak przebiegały próby do przedstawienia. Spektakle "Calineczka", "Tygrysek", "Ptasie plotki" i "Pinokio" zostały przygotowane przez Panią Anię Matecką. Opracowanie muzyczne przygotowała Pani Małgorzata Ścibisz. Podczas tego magicznego wieczoru dzieci pokazały jak świetnie bawią się na scenie.

Podobało mi się bardzo przedstawienie Wokół Wyspiańskiego, było przy tym dużo zabawy.

Oliwier Kruszyński

Bardzo podobała mi się scena, na której występowaliśmy oraz to, że my także mogliśmy wystąpić w roli aktorów.

Bartek Cegieła

Bardzo pocieszył mnie występ dzieci do przedstawienia "Wokół Wyspiańskiego", Zosia i Alek byli bardzo zabawni.

Ignacy Bombuy Izdebski