Prezentacja uczniów klasy szóstej z cyklu „W świecie mojej pasji”.

15 stycznia 2016

Tym razem uczniowie przenieśli nas w świat sportu i różnorodnych gier. Michał i Bartek opowiadali o swojej przygodzie z piłką nożną, a Alek i Adam prezentowali ulubione gry  planszowe i komputerowe.

W czasie spotkania Alek i Adam z klasy szóstej opowiadali o grach strategicznych, towarzyskich, komputerowych oraz planszowych. Mnie najbardziej zainteresowała gra planszowa „Kolejka”. Polega ona na tym, aby kupić w sklepach określoną ilość trudno dostępnych artykułów. Treścią nawiązuje do powojennej historii naszego kraju.

Albert Dybowski

Jedną z gier strategicznych, jaką zaprezentowali nasi koledzy był „Warhammer”, gra w której zbiera się i maluje figurki. Kolejne osoby mówiły o piłce nożnej. Michał uprawia ten sport i trenuje w klubie piłkarskim. Bartek kiedyś trenował, ale dalej pasjonuje się piłką nożną. Chłopcy mówili o stroju piłkarza i o najbardziej znanych klubach. Myślę, ze warto było obejrzeć obie prezentacje.

Zosia Radzikowska