W przyszłości chcę być...

22 lutego 2013

W piątek gościem naszej szkoły była Pani Jolanta Borowiec - dyrektor Polsat Cafe. Spotkanie było bardzo ciekawe i obfitujące w interesujące zdarzenia i momenty. Pani Borowiec zdradziła nam wiele sekretów na temat tego jak stworzyć udany program telewizyjny. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, ile pracy wymaga nagranie kilkuminutowego programu. Pan operator pokazał nam na czym polegają jego zadania i jak ważne jest odpowiednie oświetlenie w telewizji. Pani Borowiec opowiedziała nam kiedy można mówić o sukcesie, a kiedy o porażce prezentera telewizyjnego. Dowiedzieliśmy się również co naprawdę jest istotne w tak specyficznej pracy i przygotowaniu do niej.

Spotkanie z Panią dyrektor okazało się bardzo ciekawe i interesujące dla mnie. Najważniejsze co zapamiętałam: należy wierzyć w siebie i dążyć do realizacji swoich marzeń.

Ania Malicka

Pani Jolanta Borowiec opowiedziała nam o pracy w telewizji. Zobaczyliśmy jak profesjonalnie wygląda i na czym polega praca operatora filmowego. To było fajne i ciekawe spotkanie.

Maksymilian Grabka

Uważam, że praca w telewizji jest bardzo ciekawa i pełna wyzwań. Cieszę się, że mamy w szkole możliwość poznania różnych ciekawych osób.

Karina Kalicka