W przyszłości chcę być...

7 grudnia 2016

Dnia 7 grudnia 2016r. o godzinie 11.00 naszą szkołę odwiedził Pan Marcin Blacha – scenarzysta gry komputerowej Wiedźmin, która jest znana na całym świecie. Opowiadał o swojej pracy i pasji.

7 grudnia 2016r. spotkaliśmy się z tatą dwóch uczniów naszej szkoły. Opowiadał nam o grze pt. Wiedźmin. Kiedy Pan skończył prezentację, to oglądaliśmy grę. Opowiadała ona o tym, że pewnego razu pająk szukał swojej żony. To było naprawdę ciekawe.

Marta Zaręba

7 grudnia 2016r. mieliśmy spotkania z Panem Marcinem Blachą. Pokazał nam grę na komputerze, którą sam zrobił. Mieliśmy okazję poznać i zobaczyć książki, kostki, figurki i medalion. Bardzo dużo można się przez te spotkanie dowiedzieć. Najbardziej mi się podobało jak Pan robił wykład, jak się robi gry.

Magdalena Zalewska

Spotkanie ze scenarzystą gry Wiedźmin było bardzo ciekawe. Pan opowiadał nam o swoim zawodzie. Dowiedzieliśmy się, że aby być scenarzystą trzeba mieć dużą wyobraźnię, lubić czytać i pisać i być dobrym z języka polskiego.

Maria Radolińska