Rozpoczęcie Roku Szkolnego

1 września 2010

Dnia pierwszego września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku. Na początku Pani Dyrektor przywitała ciepło wszystkich rodziców, nauczycieli oraz uczniów, którym życzyła powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym. Do nauki razem z nami przystąpili "zerówkowicze", dla których pierwszy dzień szkoły był na pewno wielkim przeżyciem.

Tradycyjnie uroczystość uświetnił koncert, tym razem w rytmach jazzowych. Naszymi gośćmi byli Pani Iza Zając oraz pianista Pan Jarosław Małys i kontrabasista Pan Paweł Puszczało. W repertuarze znalazły się piosenki angielskie, ale również utwór z repertuaru Kabaretu Starszych Panów pt. "Herbatka", który rozweselił nieco grono starszych uczniów.

Tak pożegnaliśmy wakacje i przywitaliśmy szkołę. Oby dobry nastrój pozostał z nami przez ten rok. Miejmy też nadzieję, że sił do pracy nie zabraknie zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Agata Strupiechowska

W ostatnią środę odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011. Wszyscy zgromadzili się na najwyższym piętrze naszej szkoły. Na początku uroczystości Pani Dyrektor powitała nas w nowym roku szkolnym. Zapowiedziała też występ zespołu jazzowego. Muzycy - zupełnie przypadkowo - świetnie dobrali repertuar do aktualnej pogody, ponieważ wiele z prezentowanych piosenek opowiadało o deszczu. Po udanym występie i po otrzymaniu licznych braw zespół zszedł ze sceny. Rodzice poszli do klas, żeby porozmawiać z nauczycielami, a uczniowie zostali, by podzielić się wrażeniami z minionych wakacjach. Potem wszyscy rozeszli się do domów.

Uważam, że było to świetne rozpoczęcie roku szkolnego!

Wojtek Jakołcewicz