Rozpoczęcie Roku Szkolnego

1 września 2010

1 września 2010 roku spotkaliśmy się w szkole, aby uczcić rozpoczęcie nowego roku szkolnego, już jako pierwsza klasa. Mimo mało przyjaznej pogody wszystkim uczestnikom udało się dotrzeć na uroczystość. Sala wypełniona była po brzegi. Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom towarzyszyły uśmiechy na twarzach. Najmłodsi uczniowie wykazali się odwagą i zajęli pierwsze rzędy na sali.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która po swojej przemowie zaprosiła wszystkich zgromadzonych gości na wspaniały koncert. Był on wyjątkowy, gdyż specjalnie dla Nas wystąpili znani artyści jazzowi, którzy zaprezentowali utwory zarówno w języku polskim jak i angielskim. Salę poruszyły piosenki w wykonaniu Pani Izy Zając, przy akompaniamencie Pana Jarosława Małysa i Pawła Puszczało.

Po znakomitym koncercie Pani Dyrektor zaprosiła gości na zebrania z wychowawcami.