Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012

3 września 2012

W poniedziałkowy poranek, trzeciego września, rozpoczął się nowy rok szkolny. Wszyscy uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczycielami powitali ten wyjątkowy dzień, słuchając wspaniałego koncertu w wykonaniu zespołu "Tempero". Występ był ciekawy i dostarczył nam niezapomnianych wrażeń. Po części oficjalnej nastąpiło spotkanie organizacyjne nauczycieli z uczniami w klasach.

Pierwszy dzień w nowej szkole był dla mnie ważny. Trochę się denerwowałem, bo nie znałem kolegów z klasy. Ale mama mnie pocieszała i mówiła żebym się nie martwił, że na pewno wszystko będzie dobrze.

Adam Gajewski

Podobał mi się koncert z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Było fajnie i nasza nowa pani nauczycielka okazała się bardzo miła.

Antosia Szpak

Cieszyłem się, że idę do klasy pierwszej, ale też martwiłem się, bo nie wiedziałem czy będę miał miłych kolegów. Ale już pierwszego dnia poznałem wszystkich i okazało się, że niepotrzebnie się martwiłem.

Jakub Cybulski