Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

2 września 2013

Z niecierpliwością, radością i  nowymi pokładami energii powitaliśmy naszych nauczycieli, kolegów i  koleżanki. W PSP nr 114 uroczyście rozpoczęliśmy NOWY ROK SZKOLNY 2013/2014. Wydarzenie to uświetnił koncert  w wykonaniu znakomitego kwartetu smyczkowego Con forza. Przed nami rok pełen wyzwań, nowych możliwości, satysfakcji odkrywania i poznawania otaczającej nas rzeczywistości.

Życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów, zapału oraz pasji w dążeniu do zdobywania wiedzy.

Bardzo się ucieszyłem, że już idę do szkoły. Z drugiej strony miałem pewne obawy, że w klasie drugiej będzie trudniej. Ale jak zobaczyłem kolegów i moją panią wychowawczynię przestałem się martwić. Koncert spodobał mi się.

Jakub Cybulski

Wakacje miałam cudowne, ale przyznaję, że tęskniłam za szkołą. Lubię się uczyć, poznawać nowe rzeczy, chodzić z moją klasą na wycieczki. Pierwszy dzień był bardzo uroczysty, a koncert był udany.

Anna Malicka

Muszę powiedzieć, że koncert bardzo mi się podobał. Nie mogłam się doczekać pierwszego dnia w szkole, ponieważ tęskniłam za panią wychowawczynią i moimi koleżankami.

Zosia Radzikowska