Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

2 września 2013

Jeszcze mamy kwiatki we włosach i gwiazdy pod powiekami, a już trzeba się pożegnać z latem, siąść do książek i rozpocząć Nowy Rok Szkolny. Rok szczególny dlatego, że będący ostatnim na tym etapie edukacji, kończący się Testem Szóstoklasisty. Jest to pierwszy, tak poważny egzamin, od którego zależeć będzie wybór kolejnej szkoły. Dlatego już teraz, na samym początku warto skupić się na nauce i dołożyć starań, aby każda lekcja była efektywna i obfitująca w nową wiedzę. Pamiętajmy jednak, że nauka to nie tylko obowiązek. To przede wszystkim fascynująca przygoda, wir wrażeń i nowych wyzwań, często równie fascynująca, co wakacyjne lenistwo.

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego można było posłuchać wyjątkowego koncertu.  Był przyjemny i na swój sposób ciekawy. Muszę przyznać, że bardzo mi się podobał.

Oliwia Boguszewska

Podczas rozpoczęcia mogliśmy wysłuchać koncertu skrzypcowego i spotkać się z kolegami. Koncert bardzo mi się podobał i rozpoczęcie było bardzo przyjemne. Ale już następnego dnia czekała nas ciężka przeprawa – a mianowicie klasa VI i nowe obowiązki…

Piotr Walasek

Nie podobało mi się rozpoczęcie roku szkolnego. Słuchaliśmy koncertu skrzypcowego. Jak dla mnie – było nudno. Chciałbym, żeby do naszej szkoły przyjechała kapela heavy metalowa.

Bartosz Wojtasik