Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

1 września 2014

Skończył się wakacji czas, teraz szkoła wita nas!!!  Aby uczcić rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w PSP 114 odbył się niezwykle ciekawy koncert w wykonaniu Pana Marcina Maseckiego - wybitnego polskiego pianisty, zdobywcy złotego medalu w Międzynarodowym Konkursie Pianistów Jazzowych w Moskwie.
Uczniowie drugiej klasy z dumą wkroczyli w nowy rok szkolny i nowe obowiązki, pożegnawszy się z tytułem najmłodszych w szkole mają za zadanie dawać dobry przykład i wsparcie kolegom i koleżankom z pierwszej klasy.

Po części artystycznej uczniowie wraz z Rodzicami udali się do swoich sal na krótkie zebranie z wychowawcami  i omówienie nadchodzącego roku, a także powspominanie wakacyjnych szaleństw.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów!!!

Koncert był bardzo ciekawy. Najbardziej podobało mi się, że ten Pan grał raz utwór wolny, trochę smutny, a za chwilkę coś bardzo zabawnego.

Ula Bartoszewicz

Bardzo ładnie grał Pan Marcin, podobało mi się. Najbardziej jak tak szybko zmieniał ręce, a raz tak szybko grał ze prawie spadł z krzesła.

Jaś Ostapiuk