Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018

W tym roku wysłuchaliśmy koncertu panów Przemysława Skałuby - absolwenta Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina, laureata wielu nagród, grającego na klarnecie oraz Rafała Grządki utytułowanego wirtuoza akordeonu. Duet grający ciekawą muzykę, jednocześnie nietrudną w odbiorze, zebrał po występie huczne brawa. Po koncercie dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami zeszli do sal, gdzie nastąpiło przywitanie i przekazanie bieżących informacji.

Rozpoczęcie roku było dla mnie miłym przeżyciem. Stęskniłam się za koleżankami i kolegami z klasy. Koncert po prostu porwał słuchaczy. W czasie grania widać było emocje na twarzach wykonawców. To wspaniali muzycy. Po koncercie zeszliśmy do swojej klasy, gdzie wisiała gazetka zachęcająca nas do nauki. Trochę boję się sprawdzianów, ale z pomocą bliskich mi osób na pewno sobie poradzę.

Nina Nowajczyk

Sala wypełniona była do ostatniego miejsca. Koncert zrobił na dzieciach i dorosłych duże wrażenie. Mnie muzyka również bardzo się podobała, szczególnie pan, który grał na akordeonie. W klasie siódmej będziemy mieli nowe przedmioty takie jak chemia, fizyka czy geografia. Myślę, ze podołamy obowiązkom. Cieszę się, że zobaczyłam osoby z klasy.

Anna Podstawska