Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018

W tym roku wysłuchaliśmy koncertu panów Przemysława Skałuby absolwenta Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina, laureata wielu nagród, grającego na klarnecie oraz Rafała Grządki utytułowanego wirtuoza akordeonu. Duet grający ciekawą muzykę jednocześnie dość łatwą w odbiorze, zebrał po występie huczne brawa. Po koncercie dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami zeszli do sal, gdzie nastąpiło przywitanie i przekazanie bieżących informacji.

Na początku Pani Dyrektor przywitała wszystkich i nastąpiła krótka przemowa. Koncert podobał mi się, Chociaż z dwóch prezentowanych instrumentów wolę klarnet szczególnie ciekawiła mnie gra na akordeonie. Po koncercie miło było spotkać się z resztą klasy.

Stanisław Mazur

Wprawdzie nie interesuję się muzyką, ale musze przyznać, że koncert był bardzo dobry. Muzyka była skoczna, wesoła. Gra podobała się wszystkim. Po koncercie weszliśmy do nowej klasy. Jest bardzo ładna, są w niej czerwone żaluzje i żółta tablica ogłoszeń. Sala zrobiła na mnie duże wrażenie.

Jan Bocheński