Rozpoczęcie Roku Szkolnego!

3 września 2018

Zgodnie z tradycją inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się koncertem w wykonaniu wspaniałych muzyków Pana Przemysława Skałuby (klarnet) i Pana Rafała Grząka (akordeon). Po części artystycznej Pani Dyrektor przedstawiła wychowawców i nauczycieli pracujących w naszej szkole. Następnie odbyły się krótkie organizacyjne zebrania w klasach. Z nowym rokiem szkolnym  życzymy wszystkim uczniom szczególnie tym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nauką w naszej szkole samych sukcesów, wytrwałości, chęci i zapału do zdobywania wiedzy.

Pierwszy dzień w szkole jest niezwykle uroczysty i podniosły. Szczególnie ze względu na artystyczny występ. W tym roku odbył się koncert z tej okazji. Przyjemnie się go słuchało.

Franek Blacha

Wakacje się skończyły i rozpoczął się nowy rok szkolny.  Na rozpoczęciu roku wysłuchaliśmy ciekawego koncertu w wykonaniu dwóch muzyków, którzy grali na klarnecie i akordeonie. Podobało mi się, że nasi goście grali z wielką pasją. Uważam, że koncert był interesujący.

Janek Kuśmierczyk