Ślubowanie klasy I

9 listopada 2010

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy uroczystość ślubowania klasy I. Ceremonii towarzyszyły wielkie emocje! W części pierwszej przemówił Pan Dyrektor, podkreślając, że lata nauki mają być czasem, w którym dzieci rozwijają nie tylko swój intelekt ale również osobowość.

Po życzeniach złożonych przez Pana Dyrektora, uczniowie przystąpili do składania przysięgi. Podczas gdy Pan Dyrektor pasował pierwszoklasistów na uczniów, Pani Dyrektor wręczała dzieciom atrybuty uczniowskie - legitymacje i tarcze, zaś wychowawca birety.

Tuż po krótkiej przerwie pokazany został spektakl artystyczny klasy I, zatytułowany "W krainie Smerfów" i zrealizowany pod okiem Pani Ani Mateckiej. Potem wysłuchaliśmy utworów muzycznych klas starszych przygotowanych przez Panią Małgorzatę Ścibisz. Po części artystycznej Dzieci i ich Goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Uroczystość była bardzo wzruszająca i na pewno długo przetrwa w naszej pamięci.