Ślubowanie Klasy Pierwszej

27 października 2016

W czwartkowe przedpołudnie w naszej szkole odbyło się Ślubowanie Klasy Pierwszej . Uczniowie w towarzystwie Dyrekcji, nauczycieli oraz Rodziców i bliskich, uroczyście przysięgali sumiennie wypełniać obowiązki dobrego ucznia i kolegi. Spotkanie odbyło się w atmosferze radości i ekscytacji, a Pan Dyrektor ogromnym piórem przyjął Pierwszaków w poczet uczniów szkoły PSP 114. Główni bohaterowie tej uroczystości zaprezentowali swoje umiejętności teatralne w przedstawieniu pt. „Witaj szkoło!” w reżyserii p. Anny Mateckiej oraz wzięli udział w pokazie muzyczno-tanecznym przygotowanym pod kierunkiem p. Małgorzaty Ścibisz oraz p. Agnieszki Kurek. Po części oficjalnej i artystycznej wszyscy udali się do Sali na słodki poczęstunek.

Ślubowanie było ciekawe i zabawne. Szkoda, że tylko raz się je ma.

Tymon Rogalski

Trochę się stresowałem występem, ale było bardzo zabawnie. Wszystkim się podobało i bili brawo.

Franek Blacha