Ślubowanie Pierwszoklasistów

31 października 2012

Tego dnia Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe z niecierpliwością oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości -pasowanie na ucznia. Dzieci otrzymały swoje upragnione tarcze szkolne oraz legitymacje. W obecności dyrekcji szkoły, zaproszonych gości, rodziców i nauczycieli uczniowie złożyli uroczystą przysięgę, która zakończyła część oficjalną. Następnie Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w części artystycznej. Występ okazał się pod każdym względem wyjątkowy i dostarczył nam miłych i niezapomnianych wrażeń. A muzyczna niespodzianka przygotowana przez klasę II była wspaniałym dopełnieniem tej uroczystości.

Życzymy wszystkim Pierwszoklasistom, u progu ich szkolnej kariery, samych sukcesów w nauce, wielu wyróżnień w dalszym kształceniu, wiary w swoje możliwości i niegasnącej potrzeby ciągłego zdobywania wiedzy.