Ślubowanie Pierwszoklasistów

9 listopada 2010r.

Dnia 9 listopada 2010r. o godzinie 13.00 w naszej szkole odbyło się wielkie wydarzenie - ślubowanie klasy pierwszej. W uroczystości wzięły udział wszystkie klasy, rodzice, nauczyciele, dyrekcja oraz zaproszeni goście. Wydarzenie to uświetnił występ dzieci z klasy pierwszej oraz bogaty, artystyczny repertuar zaprezentowany przez uczniów klas starszych.

Podczas części oficjalnej głos zabrał Pan Dyrektor, oraz wychowawczyni klasy pierwszej. Później nastąpiła uroczysta przysięga uczniów wstępujących do grona społeczności uczniowskiej. I wreszcie moment kulminacyjny, na który dzieci czekały z niecierpliwością od pierwszych dni nauki w szkole - pasowanie na ucznia. Dzieci otrzymały swoje upragnione srebrne tarcze szkolne, legitymacje oraz przepyszne czekoladki.

Klasa III wita Was w gronie uczniów z Prywatnej Szkoły Podstawowej 114!!!