Spektakl w Teatrze Kamienica pt. "Tytus, Romek i A'Tomek"

27 listopada 2014

W mroźny, listopadowy czwartek uczniowie z klasy II w towarzystwie kolegów i koleżanek z klasy I, IIIa i IIIb wyruszyli na spektakl pt.„Tytus, Romek i A’Tomek czyli Jak zostać Artystą”. Spektakl powstał w oparciu o komiksy Henryka Jerzego Chmielewskiego, aby przybliżyć najmłodszym widzom legendarnego szympansa. W tytułowe postacie wcielili się Rafał Szałajko, Maciej Makowski, Łukasz Matecki, Bartosz Adamczyk, Katarzyna Taracińska-Badura. Uczniowie i nauczyciele bawili się wyśmienicie. Połączenie humorystycznych dialogów i walorów edukacyjnych to bardzo dobry sposób na zainteresowanie zarówno młodszych jak i starszych widzów.

Przedstawienie było bardzo wesołe i ciekawe, bawiło, a jednocześnie uczyło nas geografii, ochrony przyrody i historii.

Julia Tuzimek

Sztuka bardzo mi się podobała i z chęcią zobaczyłbym ją jeszcze raz.

Andrzej Andziak

Przedstawienie bardzo mi się podobało. Najbardziej podobał mi się Tytus, ponieważ był bardzo śmiesznym szympansem. Oprócz niego podobało mi się również jak przyjaciele latali wannolotem. Ale najbardziej ekscytujące było kiedy mogliśmy wejść na scenę i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z aktorami.

Joanna Wilimska