Spotkanie z cyklu „W przyszłości chcę być…”

19 listopada 2014

Odwiedziła nas dzisiaj pani Karolina Klepacka, która jest aranżerką i dekoratorką wnętrz, a także redaktorką w miesięczniku „M jak mieszkanie”. Opowiedziała nam o swojej pracy, którą bardzo lubi. Pokazała jak w tani sposób zrobić meble i dodatki do mieszkania wg własnego pomysłu.

Odwiedziła nas dzisiaj pani Karolina Klepacka. Opowiedziała nam o swojej pracy, która polega na stylizacji wnętrz czyli urządzaniu wnętrz domów i mieszkań. Przedstawiła bardzo ciekawe pomysły jak zrobić samemu różne przedmioty np. półkę, kartonowego łosia, haftowane pudełko, ozdobną lampę. Można było obejrzeć zdjęcia pokoi dziecięcych a nawet pokój córki Martyny Wojciechowskiej.

Marika Korytkowska

W szkole na spotkaniu z cyklu „W przyszłości chcę być…” odwiedziła nas pani Karolina Klepacka. Zajmuje się dekoracją i aranżacja wnętrz. W poradniku „M jak mieszkanie” ma swój kącik porad, w którym pokazuje jak zmienić śmieci w ciekawą i ozdobną rzecz oraz jak oryginalnie upiększyć mieszkanie. Pokazała nam wiele innych porad. Spotkanie z panią Karoliną bardzo mi się podobało. Było twórcze i kreatywne.

Aleksandra Leszkiewicz

Pani Karolina bardzo ładnie opowiadała o swojej pracy. Nie chciałbym być stylistą wnętrz ale ta praca nie jest taka zła. Najlepszym pokojem, który pokazała nam Pani Klepacka był pokój – stara stodoła. Spotkanie podobało mi się.

Andrzej Lichacz