Spotkanie z cyklu „W przyszłości chcę być…” z panem Markiem Dąbrowskim

14 października 2014

Gościem naszej szkoły był słynny polski motocyklista rajdowy i samochodowy Marek Dąbrowski - wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski i Świata, uczestnik słynnego rajdu Paryż-Dakar.

Uczniowie byli zafascynowani tym spotkaniem z niezwykle skromnym i sympatycznym sportowcem.

Podobało mi się jak pan opowiadał o rajdach, ciekawych rzeczach ze swojego życia np. o rajdzie Paryż-Dakar i jak oddał swój silnik, żeby ktoś inny wygrał.

Albert Dybowski

Spotkanie było bardzo ciekawe. Pan Dąbrowski opowiadał ciekawe rzeczy o rajdach.

Marika Korytkowska

Nie wiedziałem, że rajdy są takie długie, że trzeba przejechać dużo kilometrów jednego dnia.

Andrzej Lichacz