Spotkanie z Kasią Kowalską

3 grudnia 2014

To już trzecie w tym roku spotkanie z cyklu „W przyszłości chcę być”. Tym razem w murach naszej szkoły zagościła Kasia Kowalska, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Przedstawiła dzieciom nie tylko historię swojej kariery, ale także ze swadą opowiedziała o swoim dzieciństwie, surowych nauczycielach i potajemnych wymknięciach na próby zespołu. Naprawdę miło spędziliśmy czas.

Spotkanie było bardzo przyjemne. Podobało mi się, kiedy pani Kasia opowiadała, zwłaszcza o swoim dzieciństwie. Potrafiła nas zainteresować swoimi przygodami.

Mikołaj Marciszewski

Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, a przede wszystkim tego, że trzeba wcześnie zacząć realizować swoje pasje, jeśli się chce coś osiągnąć. To bardzo pouczająca informacja.  Nie wiedziałam też, że dzieciństwo dawniej było takie trudne.

Wanda Osiecka

Podobało mi się to spotkanie, pani Kasia była bardzo miła i opowiadała naprawdę zajmująco. Najbardziej zaciekawiły mnie historie z dzieciństwa. Myślę, że dawniej było o wiele więcej wolności.

Grzegorz Młodożeniec