Spotkanie z Panem Marcinem Blachą

7 grudnia 2016

Zaraz po mikołajkach w naszej szkole pojawił się kolejny prezent. Wszyscy uczniowie byli bardzo ciekawi kto pojawi się tym razem na spotkaniu z cyklu „W przyszłości chcę być…”. Okazało się ze gościem został Pan Marcin Blacha – prywatnie tata naszych dwóch uczniów, a zawodowo - pisarz, Story Director, a najważniejsze scenarzysta znanej i lubianej gry komputerowej pt.„Wiedźmin”. Pan Marcin opowiadał o swojej pracy i pasji, bo jedno idzie w parze z drugim. Odpowiadał na pytania uczniów, a niektórych zaraził pasją pisania.

Podobało mi spotkanie z Panem Marcinem, bo bardzo ciekawie opowiadał i mogliśmy dowiedzieć się różnych ciekawostek o grze „Wiedźmin.

Erika Kiknavelidze

Najbardziej podobało mi się oglądanie gry, którą specjalnie dla nas przygotowali Rodzice Franka.

Tymon Zbroziński