Spotkanie z Panią Justyną Steczkowską.

5 marca 2013

We wtorek naszą szkołę odwiedziła Pani Justyna  Steczkowska. Z niecierpliwością czekaliśmy na ten dzień. Spotkanie to wywarło na nas  ogromne wrażenie. Pani Justyna zachwyciła nas nie tylko cudownym, anielskim głosem, ale również niezwykłą  osobowością. Opowiedziała nam wiele na temat swojego dzieciństwa, swojej rodziny i przede wszystkim przybliżyła nam swoją muzyczną karierę. Pani Justyna okazała się być ciepłą, wrażliwą, cudowną i skromną osobą. Niesamowitym doświadczeniem było dla nas wspólne zaśpiewanie „Kolędy  płynącej z wysokości”. Na koniec były upominki oraz upragnione autografy. Ten  dzień okazał się wyjątkowy i z pewnością na długo zapadnie nam w pamięci.

Pani Justyna jest wspaniała wokalistką, a jej piosenki są bardzo popularne. Podczas tej wizyty opowiedziała nam o swojej miłości do muzyki i o tym, że jest ona obecna w jej życiu od zawsze. Wychowywała się w bardzo muzykalnej rodzinie  i już jako dziecko grała na skrzypcach.

Kuba Cybulski

Spotkanie z Panią Justyną Steczkowską było bardzo ciekawe. Opowiadała nam o swojej rodzinie. Teraz planuje nagrać płytę dla dzieci. Bardzo chciałabym kupić tę płytę.

Ania Malicka

Pani Justyna Steczkowska to bardzo piękna i utalentowana osoba. Jej głos brzmi cudownie. W przyszłości chciałabym też pięknie śpiewać i grać na jakimś instrumencie muzycznym.

Antosia Szpak